Potrebujete priestor na podnikanie? Montované haly sa vyplatia najviac.

montovane haly priemyselne

Začínate s výrobou, potrebujete skladovacie priestory, alebo by ste radi vlastnili priestrannú dielňu? Tak si určite vyberte z ponuky montovaných oceľových hál, ktoré sa vyznačujú skvelými vlastnosťami – odolnosťou, pevnosťou a samozrejme aj priaznivou cenou. Takúto halu vám postavia na kľúč už do niekoľkých týždňov, čo predstavuje jednu z ďalších veľkých výhod.

Je kúpa montovanej haly skutočne výhodná?

Začiatky podnikania nie sú práve najjednoduchšie a preto sa snažíme ušetriť kde sa dá. Medzi najväčšie finančné náklady patrí zaobstaranie vhodných priestorov, ale prenájom murovaných hál je finančne náročný, rovnako ako aj kúpa takejto budovy. Medzi ekonomické riešenia však patrí kúpa montovanej haly, ktorej cena naozaj priaznivá.

Cena

Cena montovanej haly však závisí od niekoľkých faktorov. Hlavným faktorom je samozrejme veľkosť montovanej haly – do úvahy sa berie jej šírka, výška, aj dĺžka. Cenu montovanej haly ovplyvňuje aj hmotnosť celej konštrukcie, účel, na ktorý sa bude hotová stavba využívať, počet okien, dverí a podobne. V porovnaní s murovanou stavbou je však cena za takúto halu viac než žičlivá.

 

Záujem o montované haly v súčasnosti stále rastie. Výhodou samozrejme nie je len ich cena, ale aj rôzne možnosti využitia. Oceľové konštrukcie nevyužívajú vnútorné oporné stĺpy a tak možno maximálne využívať vnútorný priestor. Takúto halu možno veľmi jednoducho premeniť na logistické priestory, umiestniť do nej výrobu, alebo ju využívať ako kryté športovisko. Možnosti sú neobmedzené. Ak sa rozhodnete pre oceľovú montovanú halu, tak výrobcovia ponúkajú aj alternatívu výstavby na kľúč, vďaka ktorej získate priestor presne podľa vašich požiadaviek.