BILLA otvára novú predajňu v Bratislave na Račianskej ulici

BILLA otvára novú predajňu v Bratislave na Račianskej ulici

BILLA v Bratislave: Široká ponuka a čerstvosť na novom mieste.

BILLA otvára novú predajňu v Bratislave na Račianskej ulici
BRATISLAVA 28. marca (WBN/PR) – Aj v roku 2013 ponúka BILLA Slovensko najvyššiu kvalitu, čerstvosť a široký rad produktov za dostupné ceny. Bratislavskí zákazníci sa o tom môžu oddnes (štvrtok 28. marca 2013 – 12.00 hod) presvedčiť v novej predajni na Račianskej ulici. Je to dvadsiaty štvrtý obchod BILLA v tomto meste.

BILLA vo svojej novej predajni v Bratislave na Račianskej ulici pri Figare ponúka na ploche 1 200 m² veľký sortiment čerstvého tovaru a vďaka šiestim pokladniam umožňuje rýchly a pohodlný nákup. Motorizovaní návštevníci nájdu pred supermarketom 79 parkovacích miest

„Bratislavskí zákazníci sa v ponuke obchodov veľmi orientujú. Slovenské hlavné mesto leží na hraniciach s ďalšími krajinami a uspejú tu iba konkurencieschopné obchody a kvalitný tovar. Nám sa tu darí a viem, že to nie je náhoda,“ povedal dnes Jaroslaw Szczypka, CEO BILLA Slovensko a BILLA Česká republika pri príležitosti otvorenie sto dvadsiatej prvej predajne siete supermarketov BILLA Slovensko.

Osobná obsluha
Štyridsaťpäť zamestnancov nového bratislavského obchodu je pripravených reagovať na všetky zákaznícke otázky a podnety. “Ako vo všetkých našich obchodoch aj na Račianskej ulici chceme zákazníkom ponúknuť komfortné nakupovanie. Naši zamestnanci sú pripravení zákazníkom poradiť aj pomôcť,” hovorí Szczypka.

Najvýhodnejšie nakupovanie
Zákazníci v novom obchode nájdu viac ako 6 600 produktov. O príjemnú atmosféru a zábavu prvých nakupujúcich sa dnes popoludní postará Andrej Bičan, ktorý so svojim tímom spríjemní Bratislavčanom ich veľkonočné nákupy v novej Bille.