Kde nájdete tie najlepšie byty? Predsa v Rači!

Peniaze tu vždy boli a samozrejme aj vždy budú. Patríte aj vy k tej skupine populácie Bratislavy, pre ktorú peniaze nie sú problém? Pokiaľ áno a rozmýšľate, do čoho by ste peniaze investovali, máme pre Vás riešenie. Čo tak sa porozhliadnuť po nejakej nehnuteľnosti v Bratislave? Či už ste pár, a chcete si založiť rodinu, alebo už rodinu máte, no hľadáte niečo pravé pre Vás, v Bratislave to nájdete. V Bratislave čím ďalej tým viac rastú novostavby, z ktorých si je naozaj čo vyberať. Pýtate sa, kde sa najviac oplatí kúpiť byt?

Podľa najnovších štatistík sa oplatia hlavne novostavby v Rači. Na výber je napríklad byt v novostavbe Rača tower/gate. V tejto časti sa byty pohybujú od 89 tisíc eur. Bytový komplex s názvom Zlaté krídlo dýcha rodinnou atmosférou. Pokiaľ máte deti, prídu si na svoje. Zlaté krídlo im ponúka obrovské moderné ihrisko, rovno pod oknami. Tieto byty sú v ponuke od 104 tisíc eur. Ako môžete vidieť, Rača je veľmi dobré prostriedie pre rodiny a takisto pre vychovávanie dieťaťa. Pre ľudí, ktorí majú radi luxus a radi si doprajú to najlepšie, je tu na výber krásna a honosná vila vo vilovej oblasti. Ak nad tým rozmýšľate, tak sa poponáhľajte. Tento krásny a moderný skvost už nebude dlho voľný. V ponuke je posledná vila v krásnom prostredí dostupná od 555 tisíc eur. Pokiaľ hľadáte niečo menšie a útulnejšie, na výber máte bytové domy Rača Paseky. Byty sa nachádzajú v tichej lokalite a sú dostupné od 52 tisíc eur.

Rodinný domček v tichej štvrti plnej zelene? Že to znie nereálne pokiaľ ide o Bratislavu? Vôbec nie. Východná alej je toho živým príkladom. Môžete tu prežiť šťastné chvíľky v kruhu svojej rodiny a nových priteľov, ktorých si rýchlo v susedstve nájdete. Nerozmýšľajte teda pridlho, aby Vám niekto Váš vysnívaný bytík, dom či vilu nezobral spred nosa. Ak ste si ho už vyhliadli a predstavujete si ako si v ňom nažívate, tak sa veru poponáhľajte!