Matador je tradičnou slovenskou značkou

Matador je tradičnou slovenskou značkou

Matador je továreň na pneumatiky s dlhou tradíciouZnámych a celosvetovo populárnych slovenských značiek produktov nie je príliš mnoho, o to viac by sme si ich však mali ceniť. Predsa len, Slovensko je malá krajina s krátkou samostatnou históriou a preto musíme oceniť tie spoločnosti, ktoré sa dokázali vyrovnať s náročnými podmienkami a dnes tak určujú vedúce postavenie vo svojej oblasti pôsobenia. Jednou z týchto spoločností je aj pôvodom púchovská firma Matador, venujúca sa výrobe pneumatík. Už pred niekoľkými rokmi prebehol odpredaj fabriky nemeckému Continentalu, samotný holding Matador však na trhu zostal a naďalej ponúka kvalitné pneumatiky na slovenských i zahraničných trhoch.

Výhodou Matadoru je práve tradícia spojená so súčasným expandovaním. Fabrika v Púchove totiž neustále pociťuje ďalšie a ďalšie investície, prejavujúce sa v následne zvýšenej technologickej kvalite i množstve produkovaných pneumatík. Pneumatiky Matador sú známe práve vysokou kvalitou spracovania a celkovými výbornými jazdnými vlastnosťami.

Matador však samozrejme pochopil, že priestor na expandovanie či rozvoj činností sa ponúka na internete a preto začal ponúkať svoje pneumatiky viacerým internetovým obchodom, ktoré ich potom samozrejme ponúkajú spotrebiteľom. Tí sú tak potom k pneumatikám Matador bližšie a sú pre nich dostupnejšie. Vďaka tomu na našich cestách nájdeme mnoho automobilov, ktoré majú obuté práve kvalitné pneumatiky značky Matador! Táto slovenská značka je skutočne úspešná aj mimo Slovenska a patrí medzi tie slovenské značky, ktoré dokazujú to, že uspieť sa dá aj v slovenských podmienkach.