Neškrečkujte, investujte!

Neškrečkujte, investujte!

Máte doma našporený nejaký obnos peňazí? Zdedili ste po vzdialenej rodine dom a chystáte sa ho predať? Ako by ste chceli naložiť s vašimi peniazmi? Myslíte si, že ak ich odložíte a raz odkážete vašim deťom, budú z nich nadšené? Alebo ich radšej miniete na dovolenku? Skúste radšej porozmýšľať nad rozumnou investíciou.
Ako vybrať správnu investíciu? Investovanie je umenie, ktoré treba pochopiť a poriadne sa ho naučiť. Na výber máte z niekoľkých možných variant. Môžete investovať napríklad do bytu v Bratislave a prenajať ho mladej rodine alebo študentom. Byt vám tak bude mesačne zarábať krásne peniaze. Po odrátaní nákladov na údržbu bytu a zaplatenie energií sa váš mesačný príjem z prenájmu môže vyšplhať až na sumu, ktorá v pohode dosiahne výšku štandardného mesačného príjmu pracujúceho človeka.
Druhá možnosť spoľahlivého investovania je vklad. Či už si vyberiete rizikový investičný fond, vklad na penzijný fond alebo termínovaný vklad s istým percentuálnym úrokom, vaše peniaze budú pracovať a zarábať pre vás ďalšie peniaze. Nenechávajte peniaze ležať doma. Za pár rokov si môžete dovoliť oboje spomínané – dovolenku, aj dar pre vaše deti. Viete ako sa vraví. Prvý milión sa zarába ťažko, no ten druhý už sa zarobí sám. Investujte s rozumom a znásobte svoj finančný kapitál s istotou a bez akýchkoľvek nežiadaných starostí.