Praktické keno tipy, ktoré vás môžu priviesť k výhre

Každá hazardná hra má svoju históriu a inak to nie je ani pri kene, ktoré do Spojených štátov priniesli čínski emigranti už v 19.storočí. Ide o čínsku hru, ktorá vznikla už za vlády dynastie Han. Z toho vyplýva že hra má niekoľko storočnú históriu a napriek tomu má ešte aj dnes milióny fanúšikov po celom svete. V súčasnosti je keno veľmi obľúbené a je možné si ho zahrať aj vo veľkých kasínach, ktoré disponujú halami, ktoré sú určené práve pre túto hru. Dnes však možno hrať túto hazardnú hru aj online na internete, z pohodlia svojho domova.

Ako postupovať pri kene, aby sme hrali a zároveň veľa neprehrali?

Keno nie je hra, pri ktorej je možné taktizovať, alebo využívať nejakú zložitú stratégiu. Je však veľmi populárna a to hlavne kvôli tomu, že pri nej možno zažiť veľa zábavy a pri troche šťastia vyhrať veľkú kopu peňazí.

–          Dávajte pozor vždy na výšku vašich stávok, pretože môžete prehrať viac, než ste chceli. Všetci dobre vieme, že hazardné hry sú veľmi návykové, preto by sme si pri ich hraní mali dávať veľký pozor, aby sme neprekročili svoj limit. Ak prehráte viac než ste chceli, nepokúšajte sa túto sumu vyhrať okamžite. Počkajte radšej do ďalšieho dňa a nikdy sa nenechávajte priveľmi hrou uniesť.

–          Ak chcete vyhrať, hrajte progresívne hry. Progresívne hry sú charakteristické progresívnymi jackpotmi, ktoré sú vyššie než klasické jackpoty. Preto ak chcete vyhrať väčší obnos peňazí, mali by ste hrať práve takéto hazardné hry.

–          Vyberajte si množstvo čísel, na ktoré vsadíte. Keno je lotéria, pri ktorej ide o 80 čísel. Každý hráč si z nich môže 1 až 10 čísel a výška výhry sa odvíja od výšky stávky. Pri klasickom kene sa losujú očíslované loptičky podobne, ako to je pri športke, pri online verzii sú čísla náhodne vygenerované počítačom. Pri stavení malého počtu čísel sa znižuje šanca na výhru, preto je najvhodnejšie vždy vybrať 8 až 10 čísel, kedy je šanca na výhru optimálna.