Refinančná pôžička

Refinančná pôžička

Poznáte to. Váš mesačný splátkový kalendár je tak plný, že množstvom položiek v ňom by ste ho dokázali prirovnať hypotekárnemu portfóliu niektorej z bánk. Okrem toho platíte čoraz viac a viac za vedenie úverov a nakoniec vám nebudú chcieť v podstate už nikde peniaze požičať. Čo v takom prípade, keď už ste “preúverovaný” a vaša schopnosť splácania sa dostáva do rizikových červených čísel? Vtedy je ten správny čas poobzerať sa a vybaviť si refinančnú pôžičku, ktorá pri vhodnom nastavení pokryje vaše mesačné splátky a ešte vám aj ušetrí nejaké to euro.
Osobne sa som sa do podobnej situácie dostal a preto som si nechal odporučiť refinančnú pôžičku, ktorá mi výrazne zlepšila život a peňaženku zaťažila oveľa menej, ako tá hŕba jednotlivých mesačných splátok, s ktorými som sa každý mesiac musel popasovať.

Tento finančný produkt je určený na vyplatenie a konsolidáciu bankových ale aj nebankových produktov do 1 úveru. Táto pôžička vám teda nahradí vaše nevýhodné pôžičky, úvery, kreditné a pôžičkové karty, leasingy a nákup na splátky a sprehľadní a zjednoduší vám každomesačnú kalkuláciu vašich financií. Jednoduchá kontrola nad splácaním a šetrenie na poplatkoch je bezpochyby dostatočným a podstatným parametrom pri rozhodovaní sa ako sa dostať z komplikovanej finančnej situácie. Okrem toho je dnešný finančný trh opäť na vzostupe, a preto sa inštitúcie poskytujúce pôžičky, úvery a leasingy obracajú na potreby a možnosti klienta. Refinancovanie si môžete nastaviť “defacto” podľa svojich vlastných predstáv a dokonca vám ešte poskytnú nejakú tú hotovosť navyše.

Refinančné pôžička je určite výhodné a efektívne riešenie pre každého, komu sa už do splátkového kalendára nezmestí ani jedna položka navyše. Okrem toho, ak ste vo finančnej núdzi a na opätovné pravidelné splácanie vašich úverov potrebujete nejaký ten čas na postavenie sa na nohy, môžete začať splácať pôžičku až po dvoch mesiacoch od jej vybavenia.