Trasa Bratislava – Schwechat za pár eur

Trasa Bratislava – Schwechat za pár eur

Rakúske letisko Schwechat patrí medzi najvyťaženejšie európske letiská a nachádza sa zhruba 18 kilometrov od Viedne. Vzniklo v roku 1938 ako vojenské letisko a v súčasnosti má tri terminály. Z toho sú dva terminály považované za hlavné a posledný terminál slúži nízkonákladovým leteckým spoločnostiam. Samotné letisko pôsobí príjemným dojmom, kde sa dozviete všetko o aktuálnych príletoch a odletoch, o bezpečnostných kontrolách a podobne.

Medzi týmto letiskom a našim hlavným mestom premáva pravidelne autobus. Preto ak letíte z Rakúska, nemusíte mať obavy, že sa na letisko nedostanete. Spojenie Bratislava – Schwechat ponúka aj dopravca Slovak Lines, vďaka ktorému sa na toto letisko, alebo do centra Viedne môžete dostať už za jediné euro. Ide o akciu s názvom “horúci lístok”, ktorú v súčasnosti využívva mnoho ľudí.

Trasa Bratislava – Schwechat rýchlo, lacno, jednoducho.

Spojenie Bratislava – Schwechat zvládnee bez najmenších problémov. Slovak Lines neponúka nielen pohodlnú dopravu, ale prináša aj mnoho ďalších výhod. V autobuse môžete rátať s wifi pripojením, s malým občerstvením, s dennou tlačou a časopismi, či s možnosťou mať príručnú batožinu pri sebe.

A to nie je všetko. Dopravca vám odvezie batožinu zdarma a navyše ju aj poistí. V prípade poruchy autobusu je vždy k dispozícii náhradné vozidlo, ktoré vás dokáže priviesť na letisko včas. Zároveň vám na všetky otázky odpovie špeciálne vyškolený personál, ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie.